• NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 informuje, że w dniach:

• od 18 stycznia do 10 lutego 2023r. trwają zapisy do klasy pierwszej dzieci zamieszkałych w obwodzie SP4
              Zgłoszenie (pdf  doc)
            • od 13 lutego do 10 marca 2023r. odbędzie się rekrutacja do klasy pierwszej kandydatów spoza obwodu SP4
              Wniosek  (pdf doc)

Zgłoszenia można składać w sekretariacie szkoły, zostawić w skrzynce pocztowej obok głównego wejścia lub przesłać drogą elektroniczną w formie skanu z własnoręcznymi  podpisami na adres e-mail: sekretariat@sp4.soleckujawski.pl

Szczegółowych informacji udzielamy  pod nr tel. 52 387 13 59 lub 510 264 251.

W przypadku wyboru szkoły innej niż obwodowa rodzice dzieci zamieszkałych w rejonie SP4 proszeni są o przekazanie   do sekretariatu informacji, w jakiej placówce będą one realizowały obowiązek szkolny.

Obwody szkół pdf

Uchwała-kryteria pdf

Zarządzenie - termny rekrutacji pdf

• Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia z dziadkiem dziś świętują
            wszystkie wnuki więc pracują,
            Dzisiaj wszystkie smutki precz
            Święto dziadków ważna rzecz!"

Dzień Babci i Dzień Dziadka! Choć święta te obchodzone są w następujących po sobie dniach, przyjęło się, że w naszej szkole świętujemy je łącznie.20.01.2023r. ten ważny dzień obchodziła klasa IIIa by wspólne świętować zaprosili cudownych gości - dziadków.Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.Jednak to nie był koniec niespodzianek- dziadkowie otrzymali, przygotowane przez dzieci upominki. Następnie dzieci  zaprosiły swoich gości na wspólny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze

• Zajęcia w SP4

20 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach z INSTRUKCJI OBSŁUGI NIEWIDOMEGO. Były to dwie różne prezentacje, dostosowane do wieku odbiorców. Młodsi uczniowie zasypali prowadzącego gradem pytań, starsi byli już bardziej ostrożni w pytaniach, ale z uwagą słuchali wypowiedzi prowadzącego. Nie mamy wątpliwości, że od dziś runie wiele murów pomiędzy światem osób widzących i światem osób niewidomych.

• Laboratoria Przyszłości

17 stycznia br. mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach z programu Laboratoria Przyszłości. Wybrane klasy 4-7 dowiedziały się, czym jest sztuczna inteligencja, mogły wypróbować, jak działa rozpoznawanie niektórych części ciała oraz znaków migowych. W drugiej części lekcji odbywały się zajęcia z programowania robata Photon. Prowadzący w ciekawy sposób przekazywali wiedzę na temat nowoczesnych technologii.

• Laboratoria Przyszłości

Agent Photon z uczniami klasy III D rozwiązywali dziś działania z tabliczki mnożenia przy użyciu Kart Grabowskiego. To była świetna nauka przez zabawę.

Zajęcia z robotem w świetlicy

• Laboratoria Przyszłości

Wykorzystanie sprzętu "Łączę elektroniczne płytki" z projektu Laboratoria Przyszłości przez  uczniów klas VIII na lekcjach fizyki, temat:Obwód prądu elektrycznego.

• Obiady-opłaty

Uwaga Rodzice !

Informujemy, że po przerwie świątecznej, wydawanie obiadów rozpoczynamy od 9 stycznia 2023 roku, 30 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe, w związku z tym koszt obiadów na m-c styczeń 2023 r  /od 9 do 27 /  wynosi:

15 dni x 4,60  =69,00

Nr konta :    29 1240 3507 1111 0010 5529 8686