• Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Rodzicom, naszym Uczniom, Przyjaciołom naszej szkoły, by tegoroczne Święta były jednymi z piękniejszych. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a światło wigilijnej gwiazdy niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Niech atmosfera wigilijnego wieczoru, zapach choinki, odgłos łamanego opłatka i  dźwięk kolęd przyniosą chwile zadumy, refleksji i wzruszenia, ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra, życzliwości, zdrowia, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń  w nadchodzącym Nowym Roku 2023.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

• "Paczka dla Maluszka"

Dołączając do ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Paczuszka dla Maluszka" zebraliśmy środki higieniczne dla dzieci z hospicjum w Bydgoszczy. Gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz uczniom kasy VIII d, którzy pomagali w przeprowadzeniu akcji.

• Podziękowania

Pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Solcu Kujawskim pragną podziękować firmie AUTOS za wsparcie finansowe  na zakup światecznych prezentów dla uczniów naszej szkoły. Dzięki Państwa ofiarności możemy spełnić marzenia dzieci.

• Wpłaty-obiady

UWAGA ! WAŻNE !

W związku z koniecznością zerowania kont na koniec roku, prosimy o nie dokonywanie wpłat za obiady na miesiąc styczeń w grudniu 2022 r.  Przelewów należy dokonywać od dnia 2 stycznia 2023 roku.

Wszelkie wpływy opiewające na miesiąc styczeń dokonane przed datą 1 stycznia 2023 roku będą zwracane na Państwa konta!

Informacja o wysokości opłaty na miesiąc styczeń 2023 roku , ukaże się dnia 2 stycznia 2023 roku.

• Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego

Nasi sportowcy, w bardzo zaciętych bojach, zdobyli 1. miejsce, pokonując Łochowo, Koronowo i Ostromecko i...

są MISTRZAMI POWIATU BYDGOSKIEGO!!!

5 grudnia, zawodnicy klas 1-3 startowali w Powiatowych Zawodach Sportowych o Pluszowego Misia, które tradycyjnie zostały zorganizowane w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji .

• Laboratoria Przyszłości

Wykorzystanie sprzętu z projektu laboratoria przyszłości przez najmłodszych uczniów klasa 2b- klocki do nauki programowania .Power Tiles Circuit Kit